HALİME ATAÇ- 05.06.2017

“Kurumunuzu inşaat halinden beri biliyorum. Çok emek verildi. Her zaman temiz her yer, mis gibi yemekler, çok disiplinli bir kurucu, zeki ve sevimli öğretmenler ve hepimizi çocuğum yap şu ödevini lütfen diye yalvarmaktan kurtaran iyi bir kurum. Ben çok minnettarım emek çok büyük… Saygıyla ve sevgiyle kalın hocam. ”

Her cümlesine katılıyorum. O kadar muhteşem bir yıl geçirdim ki sayenizde içimdeki minneti anlatmak mümkün değil Hülya Hanım..

SİBEL GÜRBÜZ- 05.06.2017

Kurumunuzu inşaat halinden beri biliyorum. Çok emek verildi. Her zaman temiz her yer, mis gibi yemekler, çok disiplinli bir kurucu, zeki ve sevimli öğretmenler ve hepimizi çocuğum yap şu ödevini lütfen diye yalvarmaktan kurtaran iyi bir kurum. Ben çok minnettarım emek çok büyük… Saygıyla ve sevgiyle kalın hocam.

BEYHAN KAYIKÇI- 05.06.2017

Emeğinize sağlık, hakkınızı helal edin, iyi yürekli insanlar, sonuna kadar cansınız..

PETEK BİNGÜL- 05.06.2017

Geçen sene Asım’ı izlemek için misafir olarak geldiğimiz gecenizde, Meleğime piano öğrenip sahnede çalabilme hayalini kurduran sevgili Hülya Hanım ve değerli Ulviye hocama ne kadar teşekkür etsek az gelir. Emeklerinize ve yüreklerinize sağlık. İyi ki varsınız.

SUNDA ÖZBİLGİN- 05.06.2017

Ailem adına çok teşekkür ediyorum. Her şey mükemmeldi. Çok duygulandım bugün. Ellerinize sağlık, herkesi teker teker tebrik ediyorum. O kadar izleyici önünde cesaret gösteren miniklerimizi ve ailelerini yürekten kutluyorum. Çok teşekkürler..

ŞEYDA GÖLCÜK- 05.06.2017

Sizi çok seviyoruz. Tatlı diliniz, güler yüzünüz, doğal haliniz. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler..

CEMİLE TOMBAK- 05.06.2017

Sadece piyano değil hayatı öğretiyorsunuz. O kadar kıymetlisiniz ki bizim için. Hülya Hanım çocuklarımızı ayrıca anne şefkati ile sarıp sarmaladığınız için sonsuz teşekkürler. İyi ki hayatlarına dokundunuz…

MEHMET- ÇİĞDEM KESKİNKARATAŞ – 22.05.2016

Sevgili Hülya Gürdamar Etüt Eğitim Merkezi Ailesi

Sizlerle olan bir eğitim öğretim yılının sonuna yaklaşıyoruz.
Sizinle zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık. Keşke daha önceki yıllarda da sizi tanıma fırsatımız olsaydı.
Kızımızın bu kadar memnun kalacağı bir etüt merkezi olacağını tahmin edemezdik.
Akşam çıkışlarında almaya geç kaldığımız zamanlarda bile kendini gerçekten evinde gibi hissettiği için geç kaldığımızın farkında bile olmadan ne çabuk geldiniz almaya demesi gün boyu ayrı kaldığımız için yaşadığımız üzüntüyü biraz olsun hafifletiyor.

Canımızdan daha değerli evlatlarımızı emanet ettiğimiz ailenizin sevgi dolu yüreklerini, gösterdiğiniz emekleri, özverili çalışmaları, samimi ve içten tavırlarınızla her zaman bizim için takdir edilen bir kurum oldunuz.
Yaptığınız tüm işlere, gösterdiğiniz ilgiye sabıra, Geliştirdiğiniz kişiliklere, Destek verdiğiniz hayallere, Öğrettiğiniz becerilere, Umut vaat eden tüm çocuklarımızın ne kadar şanslı olduğunu göstermektedir.
Verdiğiniz eğitimler, etkinlikler, aktiviteler çocukların mutlu olduğunu görmek biz aileler için paha biçilemeyen mutluluk verici bir durumdur.
Her zaman herkese karşı ve kendi içlerinde de dürüst, tüm çocuklarına eşit davranan, velisine saygılı, kalitesinden ödün vermeyen harika bir kurumsunuz.

Başta Hülya Gürdamar Etüt Eğitim Merkezinin kurucusu müdürü Sevgili Hülya GÜRDARMAR, Öğretmenlerimiz; Cenk KOCAAĞA, Ayşenur BEYHAN,
Çocuklarımıza her gün güzel yemekler yapan Birsen Hanım, Sahra Hanım,
Hepinize tüm güzellikler için kalpten teşekkür ediyoruz.
İyi ki varsınız. İyi ki sizinle olduk.
Sonsuz sevgilerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.
Çok teşekkürler….

 

HALE AREL- 8.11.2014

Çocuklar ne ister? Önce sevgi… Sıcacık ortamıyla Emre nin ikinci evi oldu. Ders çalışmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ders araları ise şeker tadında Detaylara önem veren, güleryüzlü, ilgili ve en önemlisi sabırlı olan Hülya Hanım ve çok değerli ekibine teşekkür ederim.