Devlet Üniversitesi Onaylı, Uzaktan Eğitim İle Türkiye’nin Her Yerinden Eğitime Katılabilirsiniz. Eğitim programlarımız video kaydı şeklinde sunulmaktadır.

Kesin kaydını gerçekleştiren kursiyere eğitimin başladığı günden bir gün öncesinde kullanıcı adı ve şifreleri hem SMS hem mail ortamında gönderilir.

Eğitim süresi, sınav zamanı kullanıcı adı ve şifre gönderimi sırasında belirtilip kursiyerlerin zaman yönetimini sağlamasını sağlıyoruz.Sınavlar çoktan seçmeli, süreli bir şekilde gerçekleşmektedir.Kullanıcı adları T.C. kimlik Numarası üzerinden tanımlanmaktadır.Sistem ara yüzü kullanımı oldukça kolay olup, sistemde 7/24 açık haldedir.
Eğitim notları ppt,docx,xls ve pdf formatında sistemde yüklü halde olup, dahili ya da harici şekilde eğitim notlarını saklayabilmektedirler.

Kursiyerin sınavdan kalması durumunda bir hafta sonra tekrar sınava girebilmektedir.

Neden Uzaktan Eğitim?
Mekandan zamandan bağımsız internetiniz olan her yerden rahatlıkla eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.
Eğitim videoları tekrar tekrar izleyip bol doküman sayesinde herhangi bir ders kaçırmazsınız. Ayrıca açık kaynaklı kaynaklarla da kursiyerlerimiz desteklenerek, eğitim ile birlikte dokümanda da geniş bir yelpaze ile eğitim pekiştirilmesi sağlanır.