anlayarak hızlı okuma

ANLAYARAK HIZLI OKUMA

ÖĞRENCİ GİRİŞİ

Okuma hızımızı bilimsel yöntemlerle arttırabiliriz. Çünkü hızlı okuma, sonradan kazanılan davranışlar arasında yer alır.

Sürekli yeni bir şeyler öğrenme ve kendimizi geliştirme ihtiyacındayız. Bu konuda ister iş hayatında olsun, isterse öğrencilik döneminde başarı için okuma vazgeçilmezdir. Fark yaratmak için ise yapılması gereken ise sadece hızlı okuma teknikleri ile bu becerimizi arttırmaktır.

Ülkemizde özellikle sınavlara hazırlanan kişi/öğrencilerin sınav sorularını yetiştiremediklerini, özellikle uzun paragraf sorularını çözmekten sıkıldıkları, çözmek istemedikleri yönünde sık sık yakınmalar duyarız. Çünkü bu metinler öylesine uzundur ki özel bir teknik uygulanmadığında daha paragrafın sonu gelmeden başı unutulmaktadır ve bir daha bir daha okuma ihtiyacı oluşmaktadır.

Temel anlamda hızlı okuma aslında bir alışkanlık değişimidir. Her alışkanlıkta olduğu gibi bu değişimin sağlanabilmesi için de bir süre gerekmektedir. Hızlı okumada bu süre maximum 1 aydır. Doğru, sıralı ve koordineli yapılan göz egzersizleri ile rahatlıkla 30 günde hızlı okumaya geçilebilir.

Eğitimlerimiz 30 kurdan oluşmaktadır. Kullandığımız teknikler, bireyin yaşına ve grubuna göre özel hazırlanmış ders kurları, seviyeler ve metinleri içermektedir.

– İlkokul 2. ve 3. sınıflar
– İlkokul 4. sınıflar
– Ortaokul
– Lise
– Üniversite
– Doktora
– Genel
– Disleksi

Sizde bu eşsiz deneyimi edinmek için kendinize uygun eğitim grubundan sisteme üye olun ve anlayarak hızlı okumaya başlayın.

Öğrencinin tek yapması gereken, kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapıp, 30 derslik egzersizleri tamamlamaktır.

Online Hızlı Okuma eğitimlerimizi Türkçe dışında ” İngilizce, Rusça, Almanca, Azerice ve Kazakça” dillerinde alabilirsiniz.

Hemen Başvurun

ADINIZ SOYADINIZ

TELEFON

EMAIL

MESAJINIZ